Zaczynamy!

Napisany przez admin
 dnia 2 lutego, 2011 w 
 | Możliwość komentowania Zaczynamy! została wyłączona

I stało się, niedawno pojawił się pomysł, później trochę czasu… Więc zabrałem się za tworzenie grafiki, a później już kodowanie stylu pod WordPressa. Kodowanie w sumie nie jest jeszcze zakończone, wciąż coś poprawiam, dodaję, ale to było silniejsze. Recenz.org wystartował!

Ale czym jest ten Recenz? Otóż jest to blog, na którym zamierzamy dodawać recenzję różnych anime, ich zwiastuny oraz oppeningi. Skąd taki pomysł? Szukając w necie informacji o ciekawych anime, o dziwo, nie znalazłem niczego interesującego! Anime to jedna z moich pasji, na pewno coś bez czego trudno się obejść. Jednak wiem, że nie tylko ja jestem pasjonatem tego japońskiego dzieła. Blog był tworzony nie tylko z myślą o mnie i mojej przyjaciółce, z którą zamierzamy to prowadzić, lecz również o tych, którzy jak my się tym interesują.

Możecie dawać propozycje anime, których mamy stworzyć recenzję, wystarczy napisać pod najnowszą recenzją. Zachęcamy was również do komentowania wpisów i roznoszenie informacji o powstaniu Recenz.org w świat!
Piszcie też, co można zmienić w obecnym stylu, jeśli zauważycie jakieś błędy również liczymy na kontakt. 🙂

To na tyle, pozdrawiam i dziękuję czytającym.
Komentarze wyłączone.Poprzedni wpis: || Następny wpis:

Zapowiedzi recenzji


  • Code Geass Hangyaku no Lelouch
  • Death Note

Kategorie


Aktualnie online


Osób online: 3


Copyright © 2011 Recenz.org
Recenz.org - Witamy
Oprogramowanie strony: Seo Division.org